Сити обърна Борусия с гол на Халанд (видео)

Манчестър Сити посрещна Борусия Дортмунд в срещата от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес на "Етихад" домакините допуснаха гол, но се върнаха и обърнаха срещата до 2:1, докато междувременно в другата среща от групата Копенхаген задържа Севиля до 0:0 и двата тима ще делят последните места с по точка, докато Сити води на Борусия с 6 на 3 точки.

До почивката Ман Сити не успя да сломи защитата на своя гост, а Борусия отчете 1 удар. В 56-ата минута корнер бе изчистен до Ройс, той центрира и Белингам матира Едерсон за 1:0.

В 80-ата минута Де Брюйне намери Стоунс на стрелкова позиция и той вкара красив гол за 1:1, преди 4 минути след това Ерлинг Халанд с акробатично изпълнение да обърне стария си отбор за 2:1.