Селтик - Реал Мадрид
Стадион: Селтик Парк
Дата: 06.09.2022 г.
Час: 22:00 ч.

В събота Селтик взе дербито на Старата фирма с Рейнджърс с 4:0 и сега ще играе с приповдигнато настроение. Преди да излезе срещу Шампиона в ШЛ тимът се намира на поредица от 7 победи.

Реал Мадрид започна кампанията с пет победи във всички турнири. В Глазгоу традиционно феновете са дванадесетият играч на домакина, но въпреки това гостите са фаворити.

И в двата тима проблеми в съставите почти няма. При домакините Киого Фурухаши е под въпрос след като напусна последната среща след пет минути игра.

При "белия балет" Тони Кроос имаше почивка през уикенда и тук ще играе. Алваро Одриосола е под въпрос. Давид Алаба може да се премести от средата на защитата към фланга, докато Рудигер стартира централно.

Реал Спечели 3 гостувания насред последните си 4 мача и се очаква победа тук, макар във всеки мач тимът да допусна по точно 1 гол във вратата си.

Прогноза: Селтик - Реал Мадрид 1:3

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!