Байерн с пета победа в Шампионска лига (видео)

Динамо Киев посрещна Байерн Мюнхен в срещата от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес баварците спечелиха с 2:1 и след 5 кръга водят уверено Група Е с 15 точки. Барселона е втора с 6, Бенфика има 4 и Динамо е с 1 т.

В 14-ата минута днес на "Олимпийски" резултатът откри Роберт Левандовски по изключителен начин със задна ножица за 1:0. Това е гол номер 9 в ШЛ за нападателя този сезон и в историята на ШЛ само Луиз Адриано от Шахтьор е вкарвал толкова за по-малко от 5 кръга.

В 42-ата минута Толисо с прекрасно подаване към полето намери Коман, който имаше време да се прицели в ъгъла на вратата за 2:0. Това принуди на почивката домакините да направят 3 смени. Именно появилият се Хармаш върна гол в 70-ата минута за 2:1 след подаване на Циганков, но резултатът не се промени повече до края въпреки 2 изключително опасни ситуации пред Нойер.