Виляреал вкара 4 на гости на Йънг Бойс (видео)

Йънг Бойс посрещна Виляреал в срещата от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес на стадион "Уанкдорф" гостите спечелиха убедително с 4:1 и оставиха противника на последно място в групата с 3 точки. Манчестър Юнайтед води с 6, Аталанта и Виляреал събраха по 4 точки до тук.

Още в 6-ата минута Педраса поднесе изключителна топка през пет човека за Йереми Пино и с глава той вкара за 1:0. Жерар Морено удвои в 16-ата минута отново с глава след топка от статично положение на Дани Парехо - 2:0.

След почивката в 51-ата минута Педраса нацели гредата, и чакахме до 77-ата минута за да видим и гол на домакините. Тук Елиа не сбърка през Рули за 2:1. В 88-ата минута Морено вкара втория си гол за 3:1, преди да асистира в 92-ата за Чуквуезе и завършек без подготовка - 4:1.