Ювентус надви Челси с един гол (видео)

Ювентус посрещна Челси в една от най-чаканите срещи от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес на "Алианц Стейдиъм" домакините спечелиха с 1:0 и поведоха класирането над съперника си с 6 точки срещу 3. Трети е Зенит също с 3 точки, а Малмьо няма актив на дъното.

До почивката голове в Италия нямаше, като Киеза бе най-близо в едно положение. Челси трудно се справяше с отбраната на домакините, но Лукаку се отчете с добро положение. На почивката Маркос Алонсо напусна игра за "сините" и бе заменен от Бен Чилуел.

Веднага след като играта бе подновена Ювентус поведе, 11 секунди след първия сигнал за втората част. Тук Бернардески изведе Киеза и той не остави шансове на Менди за 1:0. До края Бернардески пропусна ново златно положение за Юве, който задържа победата.