Байерн разби Динамо Киев (видео)

Байерн Мюнхен посрещна Динамо Киев днес във втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига. С победа на "Алианц Арена" с 5:0 баварците оглавяват класирането с 6 точки, Бенфика е втора след победа над Барселона днес с 4 т., Динамо има 1 т. и Барса няма актив с две загуби на последната позиция.

В 11-ата минута Сидорчук блокира една топка с ръка и това бе дузпа за Байерн, която Левандовски вкара за 1:0. В 27-ата минута Левандовски вкара отново за 2:0 при бърза атака и извеждащ пас от Томас Мюлер. Сане бе близо до гол в 35-ата минута, но нацели гредата.

Сане обаче асистира за 3:0 в една контраатака в 68-ата минута, като намери Гнабри сам срещу вратаря за попадението. В 74-ата минута Мюлер записа нова асистенция по случайност, като намери Сане на лявото крило, той опита да центрира, но топката се завъртя далеч от вратаря и в мрежата за 4:0.

5:0 стана в 87-ата минута като появилият се преди минути Чупо-Мотинг с глава вкара центриране на Павар.