Аталанта надви Йънг Бойс минимално (видео)

Аталанта посрещна Йънг Бойс в среща от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес домакините от "Гевис Стейдиъм" спечелиха с 1:0, с което излизат на първо място в групата с 4 точки, Йънг Бойс има 3, Виляреал и Манчестър Юнайтед са с по 1 и 0 преди по-късната си среща.

Срещата не започна добре за Аталанта днес, като след 10 минути игра Робин Госенс напусна с травма и бе заменен от Маехле. В 17-ата минута след статично положение домакините стигнаха и до гол, но ВАР се намеси и отмени попадението. С близо 70% владение до почивката гол така и не дойде.

Чак в 68-ата минута Сапата премина човека си от дясно и центрира добре към Пешина, който надбяга опеката си и отклони в мрежата за 1:0.