Ливърпул победи Милан след два обрата (видео)

Ливърпул посрещна Милан в една от най-чаканите срещи от деня в Шампионска лига. Във втора група Ливърпул поведе класирането след победата днес с 3:2 и равенството 0:0 на Атлетико Мадрид и Порто.

В 9-ата минута днес домакините поведоха след голям рикошет в Томори и автогол. В 13-ата минута за игра с ръка на Бенасер бе отсъдена и дузпа за Ливърпул, но Салах стреля в средата и Майнан спаси. Така в 42-ата минута Милан изравни въпреки че Ливърпул доминираше. Тук за 1:1 в края на красива атака се разписа Ребич.

Само малко след това в добавеното време на първата част Милан и обърна с 2:1 когато Брахим Диаз довърши блокиран удар на Хернандез.

В началото на втората част гол на Кяер бе отменен поради засада. В 48-ата минута пък Салах изравни за 2:2 след като размени двойно с Ориги. В 69-ата минута 3:2 оформи Хендерсън след една избита след корнер топка.