ПСЖ се провали срещу Брюж (видео)

Клуб Брюж прие Пари Сен-Жермен в срещата от първа група на Шампионска лига. След победа на Ман Сити с 6:3 над РБ Лайпциг в тази среща видяхме 1:1 за Меси и компания, след като за първи път за французите аржентинецът се нареди с Неймар и Мбапе в нападението на тима.

В 15-ата минута тук ПСЖ поведе след атака от ляво на Мбапе, който се справи с Мата и центрира за Ерера и неговият удар по земя направи 1:0.

В 27-ата минута Собол също от ляво се справи с Хакими и центрира за Ванакен, който завърши подобно на първия гол в мача за 1:1. В 29-ата минута Меси нацели горната греда на Миноле.

До края и двата тима имаха много възможности да стигнат до гол, но редица пропуски, повечето за Брюж, не промениха резултата.