Порто удари заспал Ювентус (видео)

Порто прие Ювентус в първата среща от осминафиналите на Шампионска лига. Днес на "Ещадио До Драгао" домакините спечелиха с 2:0 с два бързи гола в началото на двете полувремена, като с комфортен аванс ще гостуват в следващия кръг на "старата госпожа".

След само 61 секунди игра днес Порто поведе когато Бентанкур върна слабо назад за Юве, и Тареми се впусна за да матира Шчесни за 1:0. До почивката Порто заложи на отбраната и остана единственият отбор без допуснат гол у дома в състезанието този сезон.

16 секунди след началото на втората част Порто вкара отново, като този път Марега матира Шчесни в близкия ъгъл след като получи пас от Манафа. Това полувреме се разви по подобие на първото, но този път в 82-ата минута Рабио напредна от ляво и центрира към дузпата, топката премина много хора, но Киеза се включи за удар с десния крак в далечния долен ъгъл за 2:1.