Краснодар почти гарантира трето място с успех над Рен (видео)

Краснодар прие Рен в срещата от петия кръг на пета група на Шампионска лига. Днес на стадион "Краснодар" домакините спечелиха с минималното 1:0 и така застават на трета позиция с 4 точки, 3 над днешния съперник и 6 зад лидерите Челси и Севиля. С тази загуба Рен остава само с математически шансове да спечели трета позиция.

В първото полувреме голове нямаше в Русия, но срещата не бе безинтересна след доста положения. Домакините стартираха добре и пропуснаха добро положение пред Буриго, който стреля в Смолников от близо. Скоро Краснодар овладя топката и можеше да поведе чрез Берг, а до почивката гостите разчитаха на контри.

В 71-ата минута срещата се реши именно от Берг, който при една изритана напред топка от Мартинович надбяга двама защитника и пусна топката до вратаря за 1:0.