Юве с късна победа над Ференцварош (видео)

Ювентус прие Ференцварош в срещата от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес домакините от "Алианц Стейдиъм" допуснаха ранен гол, който Кристиано Роналдо изравни, но домакините трябваше да изчакат до последната секунда на двубоя за да обърнат до 2:1 в една среща, която доминираха. Така с 9 точки заедно с Барселона, която има 12 т., тимът си гарантира прогреса от групата, в която Ференцварош и Динамо Киев имат само по 1 т. до тук.

В 19-ата минута днес Нгуен напредна от дясно и центрира към дузпата, където Узуни надигра Куадрадо за 1:0 през Шчесни. В 35-ата минута обаче Кристиано Роналдо от дъгата на наказателното поле с ляв крак намери близкия ъгъл за 1:1.

Във втората част Юве набираше все повече скорост, като отново Роналдо бе най-близо до гол в средата на полувремето, а в 76-ата минута Мората нацели и гредата на Дибуш. В 92-ата минута обаче Куадрадо центрира от дясно на втора греда и там Мората успя да разбие съпротивата на противника и да вкара с глава за 2:1.