Барселона разби Динамо във второто полувреме (видео)

Барселона гостуваше на Динамо Киев в срещата от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес гостите на стадион "Олимпийски" спечелиха с 4:0 и запазиха перфектния си статут с 12 точки от 4 мача, докато второ място продължава да държи Ювентус с 9 точки, Ференцварош има 1 т., както и Киев - 1 т.

До почивката за двата тима нямаше много положения, но в 52-ата минута Брайтвайте напредна в наказателното поле, а включилият се бранител Дест отне топката от краката му и вкара под ъгъл за 1:0 за гостите.

Последва бърз гол за самия Брайтвайте, който завърши от втора греда отклонена от Мингеса топка след корнер за 2:0. В 70-ата минута Брайтвайте вкара за 3:0 от дузпа, когато бе избутан от Попов за нарушението. В 92-ата минута 4:0 оформи Гризман, който организира атака през средата, и в края завърши от дузпата при подаване от ляво.