Борусия прескочи Лацио с класическа победа в Брюж

Клуб Брюж прие Борусия Дортмунд в срещата от третия кръг на Шампионска лига. Днес германците спечелиха с 3:0 на "Ян Брейделщадион" и така събраха 6 точки, с 1 повече от Лацио, който по-рано направи равенство със Зенит в Русия. Брюж е трети с 4 точки, а Зенит има 1 точка.

Всички голове днес Дортмунд реализира в първото полувреме. В 14-ата минута след центриране от ляво топката бе избита от вратаря, но попадна на пътя на Торган Азар, който от воле вкара за 1:0.

В 19-ата минута отново при центриране и избита топка, тя намери пътя си до Холанд, който стреля с глава, вратарят отрази отново в нападателя и той добави за 2:0.

В 32-ата минута Мюние бе изведен над защитата, пусна успоредна топка за Холанд на празна врата и резултатът стана 3:0.