Ювентус с четири гола над Ференцварош

Ференцварош прие Ювентус в срещата от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес на "Пушкаш Арена" домакините загубиха очаквано с 4:1 и остават последни в групата, с по 1 точка с Динамо Киев. Барселона води класирането с 9 точки, а Юве е втори с 6 т.

В 7-ата минута днес Мората откри резултата когато Куадрадо напредна от дясно и центрира ниско, Роналдо не засече топката на първа греда, но тя достигна до Мората на втора, който засече за 1:0. До почивката Роналдо и Киеза имаха добри шансове за гол, а домакините почти не нападаха.

В 60-ата минута Мората вкара отново за 2:0 за гостите, когато Роналдо напредна от дясно и го намери на дузпата за удар без подготовка. 13 минути след това при подаване назад в защита за домакините вратарят не успя да овладее, там бе Дибала и той се възползва от грешката за 3:0.

В 81-ата минута вратарят опита да подаде на защитник пред себе си, Дибала отново пресече и вкара за 4:0. В 90-ата минута все пак Франк Боли отсрами Ференцварош за крайното 4:1.