Лацио не спечели в Румъния срещу Брюж

Клуб Брюж прие Лацио в срещата от втория кръг на Шампионска лига. Днес на "Ян Брейделщадион" двата тима се разделиха при 1:1 след голове на Кореа за гостите и Ванекен от дузпа за Брюж. С равенството Лацио остава лидер, като Брюж също има 4 точки, Борусия Дортмунд е на трето място с 3 точки след победата над Зенит днес.

И двата гола в срещата паднаха преди почивката, като в 14-ата минута Лацио поведе при подаване на Марусич към Кореа, който от ръба на наказателното поле нагласи топката на левия си крак и матира Миноле за 1:0.

В 40-ата минута една подмината ситуация в наказателното поле на Лацио бе разгледана от ВАР и бе отсъдена дузпа, която Ванакен реализира за 1:1.

Във втората част Миноле лиши Милинкович-Савич от гол в най-добрата ситуация за гостите.