Ангелино вдъхнови Лайпциг срещу Башакшехир (видео)

Лайпциг посрещна Истанбул Башакшехир в срещата от първия кръг на осма група от Шампионска лига. След успеха у дома с 2:0 германците оглавяват групата заедно с Ман Юнайтед след победата с 2:1 над ПСЖ.

Днес Ангелино блестя за домакините и реши срещата още рано в първото полувреме с две впечатляващи попадения. Първо в 16-ата минута той получи трудна топка от Кампл в полето, но овладя с гръб към защитник, завъртя се перфектно и стреля силно в близкия ъгъл за 1:0.

В 20-ата минута Нкунку от дъгата отново изведе крилото, но по земя, и без подготовка Ангелино отново матира вратаря за 2:0. Последва пестене на енергия от домакините, които направиха цели 5 промени във второто полувреме и доиграха двубоя.