Челси и Севиля не си вкараха, Рен и Краснодар също равни

Група Е на Шампионска лига продуцира 2 равенства в първия кръг от груповата фаза на Шампионска лига. Днес Челси посрещна Севиля в по-интересната среща от двете, а Рен прие Краснодар, но след 0:0 и 1:1, съответно, за момента не можем да говорим за класиране след изиграните срещи.

До почивката на "Стамфорд Бридж" Тимо Вернер изглеждаше опасно за Челси в атака, докато Окампос игра добре за гостите. В 18-ата минута удар с глава от близо на Гудели бе отразен феноменално от Менди в най-доброто положение в мача.

След почивката Севиля имаше по-добрите ситуации, но Менди впечатли с още две изяви.

Междувременно Рен и Краснодар също не си вкараха в първото полувреме, но в 56-ата минута домакините поведоха от дузпа на Гираси. Само 3 минути след това пък феноменален гол вкара Рамирез, който завъртя няколко защитника на границата на наказателното поле и с мощен шут матира вратаря в близкия ъгъл за крайното 1:1.