Ювентус се справи в Киев (видео)

Динамо Киев прие Ювентус в срещата от първия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. В ранната среща от седма група на състезанието Юве спечели с 2:0 след голове от Алваро Мората във второто полувреме. Така преди срещата между Барселона и Ференцварош тази вечер, Старата госпожа повежда групата с 3 точки.

До почивката домакините неутрализираха повечето атаки на гостите, като изглеждаше сякаш Пирло трябва да направи някакви промени. Точно след почивката обаче при един удар на Кулушевски в 46-ата минута, вратарят Бушчан изби в Мората, който завърши за 1:0.

След попадението срещата се разви подобно на първото полувреме, като домакините започнаха да владеят и малко повече, но с подавания по ширина и без реален интензитет. Така се стигна до 84-ата минута, когато Куадрадо получи много време и пространство от дясно, и той центрира перфектно в наказателното поле за Мората, който с глава завърши за 2:0.