Линфийлд и Дрита продължават в ШЛ

Днес се проведоха полуфиналните мачове от предварителния кръг на Шампионска лига 2020/21. И двата двубоя се проведоха в Нион, Швейцария.

В първия мач за деня представителят на Сан Марино Тре Фиори загуби от шампиона в Северна Ирландия Линфийлд, като допусна два гола след почивката.

Вторият финалист от предварителния кръг е Дрита от Косово, който победи Интер Ескалдес от Андора - 2: 1. Шабани вкара в 21-та минута, но Гарсия изравни осем минути по-късно. В добавеното време на първото полувреме Намани оформи крайния резултат.

Финалният мач от предварителния кръг Дрита - Линфийлд ще се проведе на 11 август.

Като напомняне, двама представители на Украйна ще се състезават в Шампионската лига 2020/21. Динамо ще започне от третия квалификационен кръг, Шахтьор - от груповата фаза на турнира.