Байер изненада Атлетико Мадрид

Байер Леверкузен прие Атлетико Мадрид на своя "БайАрена" в срещата от четвъртия кръг на Шампионска лига. След 3 загуби до тук в състезанието германците изненадаха противника и спечелиха първите си 3 точки след победа с 2:1. Така Ювентус остава първи с 10 т., Атлетико има 7 т., Локомотив - 3, колкото и Байер.

В 41-ата минута днес след корнер се стигна до странен гол, когато Томас сякаш нарочно вкара топката в собствената си мрежа при опит да изчисти подаване на Арангуис - 1:0.

В 55-ата минута пък Белараби намери Фоланд в наказателното поле, той овладя перфектно и матира Облак в близкия ъгъл за 2:0.

До края домакините останаха и с човек по-малко, като Амири бе изгонен 6 минути преди края. Чак в 94-ата минута обаче гостите успяха да капитализират над това и да върнат гол чрез Мората за крайното 2:1.