Старата госпожа обърна Локомотив

Ювентус прие Локомотив Москва в срещата от третия кръг на Шампионска лига. Днес на "Алианц Стейдиъм" домакините изоставаха в резултата, но два късни гола от Дибала обърнаха всичко до 2:1 и с победата Юве остава на първа позиция със 7 точки в четвърта група, колкото има Атлетико Мадрид. Локомотив има 3 т., а Байер Леверкузен е с 0 т.

В 30-ата минута днес след няколко пропуска от Роналдо, гостите от Русия излязоха напред в резултата при паника в полето на домакините, избиване на Шчесни към Миранчук и 1:0. В 41-ата минута заради нарушение бе отменен гол на Дибала за домакините.

След почивката Дибала реши срещата. Това стана след първи гол в 77-ата минута с изключително красив фалцов удар от ъгъла на наказателното поле през безпомощен Гилерме за 1:1. 2 минути след това за 2:1 Дибала довърши след спасяване на вратаря на удар от Сандро.