Тотнъм прегази Звезда

Тотнъм прие Цървена Звезда в срещата от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините се разправиха със своя съперник с 5:0 и така да постигнат първата си победа в състезанието. В другата среща в групата Байерн Мюнхен надви Олимпиакос и остава перфектен с 9 точки, Тотнъм е втори с 4, Звезда има 3, а Олимпиакос - 1 т.

В 9-ата минута Кейн изведе Тотнъм напред след центриране от корнер на Ламела на главата на нападателя за добър удар в далечния ъгъл и 1:0.

В 16-ата минута Ламела асистира отново за Сон и неговия гол от близо. Последва нов гол на Сон в 44-ата минута, когато Ндомбеле го изведе сам срещу вратаря за 3:0.

След почивката Ламела също вкара в 57-ата минута когато получи центриране от Орие, пое топката с гръб към вратата и със завъртане реализира за 4:0. 5:0 направи Хари Кейн в 72-ата минута с прецизен удар в долния десен ъгъл.