Атлетико поведе групата преди мача на Юве (видео)

Атлетико Мадрид прие Байер Леверкузен в срещата от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес на "Уанда Метрополитано" домакините спечелиха с 1:0 и така застанаха на първо място в четвърта група със 7 точки преди срещата на Ювентус (4 т.) и Локомотив Москва (3 т.). Последен ще остане Байер без актив до момента.

До почивката Атлетико не предлагаше почти нищо в атака, и може би гостите бяха малко по-добрият състав на терена. И двата тима обаче опитваха удари от далеч вместо изграждане на опасности.

След почивката срещата бе решена в 78-ата минута, когато Ренан Лоди бе намерен на лявото крило и центрира перфектно за включилия се Мората в наказателното поле, а испанецът завърши с глава за 1:0.