Ман Сити с два срещу Загреб (видео)

Манчестър Сити прие Динамо Загреб на "Етихад Стейдиъм" в срещата от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес очаквано домакините спечелиха с 2:0 след голове на резервите Рахим Стърлинг и Фил Фоден във второто полувреме. С победата Сити води в трета група с 6 точки, Динамо има 3, колкото и Шахтьор Донецк, а Аталанта няма актив.

В първото полувреме Сити създаде изключителен брой положения пред вратата на противника, но така и не вкара. Това стана в 66-ата минута когато Марес намери Стърлинг в полето и той завърши със силен удар от непосредствена близост за 1:0.

В 92-ата минута в игра се появи Фил Фоден, и той също вкара 3 минути след това при една контра, в края на която бе намерен от Стърлинг за 2:0.