Олимпиакос се върна до равен с Тотнъм

Финалистът от последния сезон на Шампионска лига Тотнъм гостуваше на Олимпиакос в срещата от първия кръг на груповата фаза на турнира този сезон. Днес в Гърция домакините отстъпваха в резултата с два гола преди да се върнат до крайното 2:2.

В 25-ата минута Кейн премина през Мериа в наказателното поле и бе повален за дузпа, която сам реализира за 1:0. 5 минути след това Бен Дейвис намери Лукас Моура на дъгата и той стреля в ъгъла на вратаря за 2:0.

В 44-ата минута точно преди почивката Валбуена изведе Поденс под ъгъл в наказателното поле и той стреля ниско далеч от Лорис за 2:1.

Втората част започна с отменен гол на Али в 49-ата минута поради засада. В 52-ата минута Валбуена спечели дузпа срещу Фертонген и испанецът реализира от бялата точка за 2:2.

До края почетино представи Сон и Ламела в игра, но въпреки положенията и пред тях англичаните не стигнаха до повече.