Дяволи вилняха в Париж, Юнайтед стори немислимото (видео)

Пари Сен Жермен прие Манчестър Юнайтед в срещата от втория кръг на осминафиналите на Шампионска лига. След постигнатото 2:0 на гости в предния кръг ПСЖ този път загуби с 3:1 и така с повече вкарани голове на гости и общ резултат 3:3 Манчестър Юнайтед продължава напред.

Юнайтед започна перфектно двубоя, като още във 2-ата минута Лукаку се възползва от грешка в защитата, заобиколи Буфон и вкара за 1:0.

В 12-ата минута Килиан Мбапе изработи гол на Бернат за 1:1, преди в 30-ата минута след удар на Рашфорд и грешка на Буфон отново Лукаку реализира за 2:1.

Във второто полувреме изглеждаше сякаш двата тима няма да си вкарат, но във 2-ата минута на продълженията след удар на Далот в ръката на Кимпембе и след ВАР, съдията отсъди дузпа, а Маркъс Рашфорд реализира по категоричен начин за 3:3.