Тотнъм взе точка в Барселона и продължава (видео)

Барселона посрещна Тотнъм в последната среща от груповата фаза на Шампионска лига. Днес отслабената постройка на домакините успя да излезе напред в резултата рано в срещата чрез Дембеле, но малко преди края резервата Лукас Моура върна 1:1 и позволи на англичаните да си тръгнат с точка от "Камп Ноу".

Само 7 минути отнеха на Дембеле да се разпише, и то по сензационен начин, след като той получи топка около централната линия, пробяга цялото разстояние до дузпата, подигравайки се с бранителите на Тотнъм, като матира вратаря с нисък удар за 1:0.

До почивката и двата тима създаваха опасности, а Коутиньо нацели и греда. Бразилецът направи това по същия начин и в 85-ата минута, малко след което Барса съжали, когато Кейн бе намерен на лявото крило и центрира ниско за Лукас, който с едно докосване направи 1:1.

Така и след 1:1 в срещата между Интер и ПСВ, Тотнъм продължава с равни точки с италианците, но с по-добрата голова разлика.