Мюлер призна кой не иска в четвъртфиналите на ШЛ

Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер разказа кои отбори са най-нежелани за съперници на баварците в четвъртфиналите на Шампионска лига. Напомняме, че снощи немският гранд победи Бешикташ с 3:1 в мач-реванш от осминафиналите на турнира и с общ резултат 8:1 се класира за следващата фаза на състезанието.

"Никой не желае среща с най-трудните съперници още сега, по-добре това да е към края. Разбира се, че в момента Манчестър Сити е много силен, Барселона доминира в Испания, а Реал Мадрид е носителят на трофея. Това са трите най-големи препятствия. Но ние сме готови да играем с този, който жребият ни определи.

Бешикташ се опита да направи много в офанзивен план, но така оставяше свободни пространства. След почивката настана хаос. Трудно мога да се сетя за друг двубой, в който да сме губили топката толкова лесно. Атмосферата също оказа влияние. Когато започнаха освиркванията към нас се чувстваше напрежение. Но пък 3:1 показва, че сме си свършили работата", заяви Мюлер.