Пари Сен-Жермен - Реал Мадрид
Стадион: Парк де Пренс
Дата: 06.03.2018 г.
Час: 21:45 ч.

ПСЖ изостава след 3:1 в Мадрид в първия кръг от осминафиналите на Шампионска лига, а сега отборът ще се изправи срещу шампиона и без звездата си Неймар. В двата състава има и други големи липсващи, което може да уравновеси или да направи нещата дори по-трудни за домакините.

Реал Мадрид е фаворит за продължаването и при бърз гол на гостите нещата ще са почти решени за испанците. Отборът на Зинедин Зидан вкара във всеки един от последните си 10 мача на гости.

Откъм състави, големият липсващ за домакините е бразилската звезда Неймар. Очаква се Анхел Ди Мария да продължи да го замества. Килиан Мбапе получи почивка в последната среща с травма, но сега се очаква той да играе. Почивки получиха още Дани Алвеш, Единсон Кавани и Марко Верати. Под въпрос при домакините са Маркиньос и Ареола.

В лагера на "белия балет" Дани Карвахал е на линия след наказание в първия кръг. Тони Кроос и Лука Модрич тренираха с тима в неделя и може да се появят в игра, както и Марсело. Единствено под въпрос за срещата е Валехо, което поставя състава на Реал в по-доброто положение преди мача.

Реал Мадрид вкара поне по 2 гола в 16 от последните си 20 мача в Шампионска лига. Тимът спечели последните 3 срещи поред в турнира, а Кристиано Роналдо изглежда намери най-добрата си форма в най-важния момент от годината. Не е изключено тук да видим първата домакинска загуба на ПСЖ в сезона.

Прогноза: ПСЖ - Реал Мадрид 1:2

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!