Байерн с трудна победа, ПСЖ громи (видео)

Байерн Мюнхен се наложи с 2:1 при визитата си на Селтик в среща от група "В" на Шампионската лига. В 22-ата минута гостите от Германия поведоха след изключително груба грешка в защитата на "детелините". Топката беше изритана от Свен Улрайх към Коман, който преодоля вратаря, а след това финтира и бранител, преди да насочи топката в мрежата.

В 74-ата минута Макгрегър успя да възстанови равенството, но радостта на феновете по трибуните бе доста кратка. Само три минути по-късно Мартинес върна аванса от един гол на Байерн, като този гол се оказа и последен в срещата.

В другата среща от тази група Пари Сен Жермен разгроми Андерлехт с 5:0. След половин час игра Верати откри резултата, а в 45-ата минута Неймар удвои. През втората част Курзава се отчете с хеттрик (52, 72, 78), с което оформи крайния резултат в мача.

Така Байерн и ПСЖ събраха 9 точки в група "В" и по този начин и двата тима се класираха за осминафиналите, а Селтик и Андерлехт ще си оспорват третата позиция.