Кимих: Искам Льов да остане

Полузащитникът на националния отбор на Германия Джошуа Кимих даде коментар на загубата от Южна Корея с 2:0 и отпадането от Мондиал 2018.

"Мисля, че даже един гол след почивката щеше да ни стигне да продължим напред. Не знам, дали това е свързано с приятелските мачове. Факт е, че ние не показахме добра игра тук.

Лично аз искам Йоахим Льов да остане в националния отбор. Трудно е сега да анализираме мача с Южна Корея. Може би не действахме смело през първото полувреме, бяхме много внимателни и не създадохме много положения. Липсваше ни последния пас.

Играта ни бе по-добра след почивката, създадохме няколко положения за гол, но не ги реализирахме. Може просто да не ни провървя. Треньорът нищо не каза в съблекалнята", заяви Кимих.