Перу разплака от радост феновете си в своя последен мач за Мондиал 2018

Австралия загуби с 0:2 от Перу в среща от третия последен кръг в Група "С" на световните финали в Русия. Хората на Берт ван Марвайк се нуждаеха от победа и по същото време Дания да загуби от Франция в другата среща, но и двете неща не се случиха.

Андре Карийо реализира много красиво попадение в 18-ата минута, засичайки от въздуха центриране на Гереро, с което разплака от радост феновете на тима, които бяха на трибуните.

в 50-ата капитанът Хосе Паоло Гереро удвои аванса на своя тим. Трябва да се отбележи, че в 53-ата минута на терена се появи легендата на "кенгурата" Тим Кейхил, който по този начин записа участие на четвърто Световно първенство. До края на мача австралийците продължиха да бъдат по-активни, но да нямат късмет при завършващия удар и така Перу по заслужен начин стигна до победата в този мач.