Саутгейт: Не ми хареса как започнахме мача

Старши-треньорът на националния отбор на Англия Гарет Саутгейт сподели впечатленията си от победата над Панама с 6:1 в мач от втория кръг на груповата фаза на Мондиал 2018.

"Играта не ми хареса особено. Не ми хареса как започнахме мача, как допуснахме гол в края, но между това всичко бе много добре. И все пак  съм прекалено строг. Просто ми се струваше, че малко тревожно започнахме мача.

В продължение на 35-40 минути ние показвахме наистина добър футбол, а през второто полувреме стана по-трудно.

При 5:0 обсъждахме важността на това да вкараме още един гол и да оглавим групата, именно за това допуснатото попадение в края ни разстрои.

Но в същото време, отчитайки това, как всеки се раздаваше през последните седмици, приятно е да се види, как те играят и получават удоволствие от футбола", заяви Саутгейт.