Имобиле: Конте има идеи, ще върнем славата на Италия

Нападателят на националния отбор на Италия Чиро Имобиле сподели мнението си за победата на своя отбор над Азербайджан с 2:1 в мач от квалификационния турнир за класиране за финалите на Евро 2016.

"Получи се добър мач. На международно ниво трябва да се бориш за всяка топка, ако искаш да получиш резултат. Джорджо Киелини проведе невероятна среща, макар че можехме да си осигурим победата и по-рано. Сега треньорът избира най-добрият състав, поради това може да се получи да не вкарвам във всеки мач, но не това е най-важното. Важни са победите на отбора. Конте има много идеи, ние ще се опитаме да ги приложим в живота. През първата част не ни бе леко, тъй като съперникът се затвори и не ни остави свободни пространства. През второто полувреме трябваше да реализираме положенията си. Подкрепата на феновете бе невероятна и останахме на терена, за да им благодарим. Трябва да върнем славата на националния отбор на Италия и тези, които ни подкрепят трябва да знаят това", заяви Имобиле.