Хаити стигна до равенство срещу Италия

Италия направи доста изненадващо равенство - 2:2 срещу Хаити в контрола, която се състоя в Рио де Жанейро. Мачът бе с благотворителна цел и резервите на адзурите не си дадоха много зор. Емануеле Джакерини се разписа след само 19 секунди игра. Резервата Клаудио Маркизио вкара втори гол за Италия в 73-ата минута, но играчите на Хаити успяха да изравнят в 85-ата минута, когато точен от дузпа бе Саурел. В добавеното време хаитяните измъкнаха равенството, след като резервата Пегеро с хубав удар не остави шансове на Маркети.

Италия: Сиригу (46 Маркети), Маджо, Бонучи, Астори, Де Шилио, Кандрева, Акуилани (72 Маркизио), Джакерини (54 Де Роси), Черчи (60 Ел Шаарави), Джилардино (54 Балотели), Диаманти (54 Монтоливо)