Украйна с успех над Норвегия, Босна и Херцеговина с класика над Словения (видео)

Украйна се поздрави с успех над Норвегия в приятелска среща, след като момчетата на Михайло Фоменко надиграха своя съперник с 2:0. Двубоят се игра в испанския град Севилия. В 17-ата минута Моризюк откри резултата, засичайки с глава центриране на свой съотборник - 1:0. Крайното 2:0 оформи Ярмоленко три минути преди края на първата част. В края на срещата Виталий Мандзюк бе изгонен след директен червен картон.

В друга контролна среща Босна и Херцеговина победи с класическото 3:0 при гостуването си на Словения. Точни за тима на Сафет Сушич бяха Ибишевич (33'), Пянич (42'), Сврака (81').