Ирландия се спаси от загуба срещу Казахстан (видео)

Ирландия се спаси от загуба срещу Казахстан в квалификационен мач за Мондиал 2014. Срещата се игра на „Астана Арена" в Астана и бе част от програмата на първия кръг в квалификационна група С Зона „Европа". Домакините откриха резултата с гол на Кайрат Нурбаулетов в 37-та минута и по всичко изглеждаше, че хората на Беранек ще спечелят двубоя, когато в самия край на срещата се стигна до пълен обрат в полза на островитяните.

Най-напред Роби Кийн изравни от дузпа в 89-ата минута, а малко преди да изтече редовното време Кевин Дойл донесе трите точки за Ирландия.

Завърши още един квалификационен мач за Мондиал 2014 от петъчната вечер. В Баку на „Тофия Бахрамов адина Республика стадиону" Азербайджан и Израел не се победиха в среща от първия кръг на квалификационна група F. Гостите поведоха в 50-та минута с гол на Начо, а крайното 1:1 оформи Абишов от домакините в 65-та минута.