България стигна до равенство в последната минута

България и Шотландия не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в европейска квалификация за младежи до 21 години. Георги Миланов откри резултата в полза на нашите в 33-ата минута след комбинация с Александър Цветков и хубав удар от границата на наказателното поле. Останалите попадения паднаха след почивката.

"Гайдарите" стигнаха до равенство след попадение на Джордън Роудс в 69-ата минута. Отново той реализира в 90-ата минута и по този начин Шотландия се виждаше победител в тази среща. Нашите обаче не се предадоха и в третата минута на продължението халфът на Лудогорец Георги Костадинов изравни и по този начин оформи крайното 2:2.

БЪЛГАРИЯ: Кунчев, Пашов, Колев, Терзиев, Ил. Миланов (59-Грънчов), Цветков, Димов (74-Кирилов), Г. Миланов, Балджийски, Цветанов, Костов (64-Г. Костадинов)