България си припомни вкуса на победата

България записа категорична победа с 5:1 над гостуващия Гибралтар в двубой от турнира Лига на нациите, който се игра пред малко фенове в Разград.

Петима различни голмайстори днес се разписаха за "трикольорите" в двубоя срещу скромния съперник. Валентин Антов откри с глава в 23-ата минута. Само три минути след това Рой Чиполина възстанови равенството. До почивката родните национали отново водеха в резултата, след като Кирил Десподов (36) успя да вкара нов гол.

През втората част гостите играха още по-слабо и това позволи на България да стигне до нови голове за самочувствие. Радослав Кирилов (52) вкара третото попадение, а след него се разписаха и играчите на Левски -  Илиян Стефанов (55) и Марин Петков (81).

Така Младен Кръстаич стартира с победа начело на България.