Андора победи Лихтенщайн, Латвия загуби от Молдова

Латвия загуби у дома от Молдова (1:2) в мача от 5-ия кръг на Група 1 на дивизия D на Лигата на нациите.

Гостите поведоха в средата на първото полувреме с усилията на Йоан-Калин Ревенко. Преди почивката Йон Николаеску увеличи преднината на Молдова.

През втората част Янис Икауниекс намали разликата в резултата, но на Латвия не й стигна повече.

Във втория мач от група 1 Лихтенщайн загуби у дома от Андора. Победата бе донесена на гостите с головете на Алберт Росас и Жоан Сервос.

Латвия води група 1 с две точки пред Молдова с един кръг преди края на груповата фаза. Андора е на трето място със седем точки.

В последния кръг на 25 септември Латвия ще играе като гост срещу Андора, а Молдова ще приеме Лихтенщайн у дома.