България и Северна Македония с реми на старта на Лигата на нациите (видео)

България и Северна Македония завършиха наравно при резултат 1:1 в среща от Лигата на нациите. Кирил Десподов откри резултата в 13-ата минута, завършвайки страхотна комбинация с Тодор Неделев. След 20-ата минута обаче гостите взеха инициативата и пропуснаха няколко добри положения.

Все пак македонците стигнаха до равенство след почивката. Милан Ристовски изравни в 50-ата минута. Останаха съмнения за засада, но в крайна сметка реферът зачете попадението. До края гостите пропуснаха да си тръгнат с трите точки, но Ники Михайлов се намеси добре на няколко пъти. В самият край на мача пък българите се радваха, тъй като реферът отсъди дузпа. Все пак се стигна до намесата на ВАР и решението бе отменено. Така двата тима ще се задоволят с по точка на старта на надпреварата.