И Хърватия с победа над България

България българия инкасира нова загуба. Този път поне бе срещу световните вицешампиони - Хърватия. Българите поведоха с 1:0, но съперникът ни направи обрат - 1:2 на стадиона в Доха.

Кирил Десподов бе точен в 69-ата минута след пас на Наско Илиев. Футболист №1 на България обаче имаше глупостта да си свали фланелката, след като вече имаше жълт картон отпреди няколко минути, което му костваше изгонването - при радостта след гола.

Лука Модрич изравни от дузпа в 76-ата минута, а Андрей Крамарич донесе пълен обрат в 80-ата минута. Малко след това "трикольорите" пропиляха златен шанс за нов гол. При ситуация трима на един - Боби Цонев сбърка и подаде за Доминик Янков, който отигра още по-зле и хърватите се справиха. Преди това в 62-ата минута за два жълти картона бе изгонен Дуйе Чалета-Цар. В крайна сметка се стигна до поредна загуба за България