България разгроми Грузия за втора поредна победа

Националният отбор на България изигра добър мач и срази гостуващия тим на Грузия с 4:1 в приятелски мач на стадион "Васил Левски".

Тодор Неделев откри резултата в 20-ата минута. Той бе точен след страхотно изпълнение на пряк свободен удар, без да остави никакви шансове на вратаря. След този красив гол, последва натиск на "трикольорите". Димитър Илиев от дузпа удвои в 34-ата минута, като самият той си я изработи. Третият гол бе дело на Спас Делев в 44-ата минута.

Андреа Христов с глава увеличи резултата на 4:0. Давиташвили в 77-ата минута намали, като по този начин оформи крайния резултат. "Трикольорите" завършиха успешния си лагер, след като преди седмица спечелиха 4 точки от двубоите с Италия (1:1) и Литва (1:0).