България U17 и с човек повече не успя да победи Косово

Юношеският национален отбор на България до 17 г. завърши наравно 0:0 с връстниците си от  Косово във втората контрола между двата тима.

Първата част на основния терен на Национална футболна база "Бояна“ протече равностойно, като гостите бяха по-близо до гола, въпреки гредата, която българите удариха. След почивката косоварите останаха с човек по-малко заради два жълти картона на Блака, което позволи на възпитаниците на Йордан Петков да се настанят в половината на съперника, който обаче се бранеше успешно. Българите все пак вкараха гол, който бе отменен заради засада.

Напомняме, че преди два дни двата тима също завършиха при резултат 0:0