Петров: Момчетата дадоха всичко от себе си

Старши-треньорът на националния отбор на България Ясен Петров коментира загубата с 2:0 от Италия в мач от втория кръг на квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2022.

"Мисля, че нашите момчета дадоха всичко от себе си срещу много силен отбор. Италианците не искам да ги коментирам, защото са наистина добри. За нашите- биха се, искаха да отбележим, а и имаше умора. Но класата си е класа. Аз съм доволен, защото видях мъже.

Голът падна в много неприятен момент, защото падна две минути преди края. Исках и второто полувреме да играем по същия начин. Имахме и ние възможност да получим дузпа, но съдията така е преценил.

Имахме нова атака, видяхте, че Андрей Гълъбинов спечели 13-14 единоборства. А Спас Делев е много бърз. След това потърсихме включването с втори таран като Атанас Илиев, но не се получи да отбележим гол", заяви Петров.