Италия с очаквана победа срещу България (видео)

България инкасира втора поредна загуба в световните квалификации в своята група "С". Тази вечер на стадион “Васил Левски" нашите отстъпиха с 0:2 на Италия.

Андреа Белоти бе точен от изключително спорна дузпа в 43-ата минута. Белоти получи топката от Инсиние и след това падна на земята след лек контакт с Димов. Голаджията не сбърка от бялата точка - 1:0.

След почивката "трикольорите" не застрашиха много противниковата врата, като единствено Андрей Гълъбинов играеше на прилично ниво и успяваше да спечели доста нарушения, които обаче не доведоха до сериозна опасност. В 82-ата минута Локатели завърши с прецизен удар хубава атака на своя тим и матира Пламен Илиев за втори път в мача. Така Италия се поздрави с успеха, а България продължава да търси първите си точки.