Италия взе своето срещу Нидерландия в Амстердам (видео)

Италия спечели с 1:0 гостуването си на Нидерландия. Отборът на Роберто Манчини имаше предимство в по-голяма част от срещата и стигна до заслужен успех.

В самия край на полувремето Барела откри резултата с глава, след като получи центриране от Имобиле от левия фланг. След почивката бе интересно - с атаки и към двете врати.

В 53-ата минута Инсинье завъртя топката с десния крак, но Силесен спаси с вещина. 2 минути след това Мемфис изведе Вайналдум отдясно, който центрира в наказателното поле към Ван де Беек, но шутът на халфа на Манчестър Юнайтед бе париран от Донарума.

Малко по късно тимът на Манчини създаде нови две положения, но удари на Имобиле и Кийн не намериха целта. в края натискът на домакините доведе до няколко разбърквания в наказателното поле и удар от воле на Депай минал встрани от вратата. При една контраатака Мойс Кийн можеше да отбележи втори гол за Италия, но стреля неточно. Така до нов гол не се стигна.