Черна гора и България врътнаха скучно реми

Черна гора и България завършиха наравно при резултат 0:0 в европейската квалификация в Подгорица. През първата част бе доста скучно, като ще се запомнят само две положения. Стражът Даниел Петкович спаси черногорците в 7-ата минута, когато парира с крак удар на Галин Иванов, който засече отлично центриране на Недялков. След половин час игра Краев прати топката във вратата на домакините, но бе в положение на засада и попадението не бе зачетено.

След почивката на терена стана малко по-интересно, като на два пъти Пламен Илиев спаси вратата от попадение. "Трикольорите" също опитаха на няколко пъти да затруднят домакинския страж, но в крайна сметка до гол така и не се стигна. Така двата отбора заслужено си поделиха по точка.