Нова загуба за България

Република Ирландия се наложи над България с 3:1 в контролна среща, която се игра в Дъблин. Двата тима изиграха едно много скучно първо полувреме, в което интересните положения бяха прекалено малко. След почивката феновете по трибуните станаха свидетели на четири попадения.

Алан Браун беше точен в 56-ата минута, след като се възползва от грешка на вратаря Христо Иванов. Ивелин Попов изравни от дузпа в 67-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Краев. В последните 10 минути играчите на Ейре стигнаха до успеха. Кевин Лонг се разписа с глава в 82-ата минута и върна преднината на домакините, като отново вина за гола има Иванов, който допусна грешка. Джеймс Колинс в 86-ата минута също се разписа, като фиксира крайния успех за "детелините".